Billie Eilish Alman dergisinin yaratıcılarına kızdı

09.3.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Billie Eilish Alman dergisinin yaratıcılarına kızdı
© Instagram / Billie Eilish
Dünya aylardır Billie Eilish hakkında konuşuyor. Genç şarkıcı hakkındaki makalelerin dünyadaki basında yer alması şaşırtıcı değildir. Kısa süre önce, bir yıldız, bir Alman dergisinin son sayısının kapağını gördü. Billie Eilish bozuldu ve sinirlendi. Sert sözlerle şarkıcı, bir grafik tasarımcı fikrine yorum yaptı.
Alman dergisinin son sayısının grafik tasarımcıları çok yaratıcı. Konunun kapağı Billie Eilish, kel kafalı dişi bir robota dönüştü. On yedi yaşındaki şarkıcı bu kapağı görünce suskun kaldı.

Cesur sözleriyle tanınan Billie Eilish derhal derginin resmi profilini yorumladı. Program hakkında keskin bir şekilde konuştu. Dergi yöneticileri muhtemelen kapakla ilgilenmeyi umuyordu.
Billie Eilish, yaratıcıları iznini almadan imajını kullanmakla suçladı. Ayrıca kesinlikle böyle bir dönüşüm istemiyordu.

Şarkıcı, hiç kimse onunla bu konuda temasa geçmedi. Billie Eilish ne olduğunu bilmiyordu. Böyle bir fotoğrafa asla rızasını vermezdi.
Muhtemelen, böyle bir tepki derginin yönetimi tarafından beklenmiyordu. Genç şarkıcıya hızlıca bir cevap gönderdiler ve ondan özür dilediler.

Share It FIRST:

TOP