Billie Eilish yasaları çiğnemekle suçlandı

08.20.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Billie Eilish yasaları çiğnemekle suçlandı
© Instagram / Billie Eilish
Billie Eilish hızla dünya çapında popülerlik kazandı ve hayran kitleleri kazandı. Hayranlar onu sadece müzikal yetenekleri için değil aynı zamanda özgün stilleri için de seviyorlar. Genç yıldızın bir giysi koleksiyonunun tasarımını hızlı bir şekilde ele alması şaşırtıcı değildir. Maalesef, iş başarısız oldu. Bütün çizgi intihal ile suçlandı.

Billie Eilish başka hiçbir yıldızla karıştırılamaz. Gevşek spor giyim, hafif depresif bir yüz. Şarkıcı ciddi makyaj ve parlak saçlara sahiptir. Şarkıcının tarzı, bugün her müzikseverin Billie Eilish'in şarkı söylediğini ve nasıl göründüğünü bildiği anlamına geliyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, marka hemen yıldıza geldi. Billie Eilish bir kıyafet koleksiyonu yarattı.

Hat satışta başarılı olurdu. Mağazalardan hızla alındı. Hepsi kıyafetlerdeki baskılar yüzünden. Baskılar bir internet kullanıcısının çalışmalarına benziyordu. Billie Eilish ve Siberian Hills koleksiyonları 11 Ağustos'ta satışa sunuldu. Bununla birlikte, İnternet kullanıcıları, baskıların Japon dizisi Love Love'daki Nozomi Tojo karakterine benzer olduğunu hemen fark ettiler.

Share It FIRST:

TOP