Billie Eilish Yükselen Pop Yıldızı

05.23.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Billie Eilish Yükselen Pop Yıldızı
© Instagram / Billie Eilish
Billie Eilish için 2019, henüz bitmemiş olmasına rağmen en iyi yılı olarak seçilebilir. Nisan ayında, Billie Eilish, daha sonra Calvin Klein kampanyasında rol alan Coachella'da sahne aldı ve ilk albümünü çıkardı.

Billie Eilish ilk albümü "Uykuya daldığımızda nereye gidiyoruz? Amerika Birleşik Devletleri'nde bir numara oldu. Billie Eilish, aynı zamanda Birleşik Krallık'ta 1 numaralı albümü çıkaran en genç kadın aktris.

2 Bilindiği gibi Billie Eilish, 11 yaşından beri müzik yazıyor. Ayrıca Los Angeles'taki Çocuk Korosu'nun bir üyesiydi. Ve korodaki zamanı onun şarkı söyleme becerilerini geliştirmesine yardımcı oldu.

Bu koro, doğru şarkı söylemeyi öğrenmeme yardım etti ve sesimi tamamen bozmadı. Ama ben her zaman hep şarkı söyledim. Billie Eilish, “Ailem beni susturmak için çok fazla şarkı söyledim” diyor. Doğal olarak şarkı söylemek, müzik yazmaya yol açtı.

Billie Eilish, erkek kardeşi Finneas tarafından müzik ve şarkı yazma konusunda yardımcı oluyor. Filmde 14 parçanın hepsini yaptı: “ Uyuduğumuzda nereye gidiyoruz? ".

Billy için iyi, eğer Billy için yalnız bir şarkı yazarsam, örneğin Ocean Eyes veya Watch ya da Six Feet Under'da, onunla ilgili ve şarkı söylemekten hoşlanacağını, şarkı sözlerine sempati duyacağımı ve kendi başına yaratacağını düşündüğüm bir şarkı yazmak istiyorum. Ve eğer Billy ile bir şarkı yazarsam, anlatmaya çalıştığı herhangi bir hikayeyi anlatmasına, ondan fikirleri atmasına, fikirlerini dinlemesine yardım etmeye çalışırım - Brother Billie Eilish.

Billie Eilish bol bol kıyafet ve spor kıyafetleri giydiği için bilinir. Hiç kimse bir görüşe sahip olamaz, çünkü altında ne olduğunu görmediler. Kimse onun gibi olamaz, zayıf, şişman, zayıf değil, şişman, bir dairesi var **, bir yağı var **. Billie Eilish, “Kimse bunların hiçbirini söyleyemez, çünkü bilmiyorlar” dedi.

Share It FIRST:

TOP