Billie Eilish sert kürtajı yasakladı

05.19.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Billie Eilish sert kürtajı yasakladı
© Instagram / Billie Eilish
Beverly Hilton'daki ASCAP Pop Müzik Ödülleri, Amerika'da kürtaj karşıtı harekette bir yana durmadı. Müzikal performanslara ek olarak, yıldızlar en son siyasi kararlardan bahsetti. Zirve, kürtajı yasaklama kararıydı.

Billie Eilish Vanguard Ödülü'nü aldı. Frank Billie Eilish, kürtaj karşıtı hareketin ön saflarında olduğunu da kanıtladı.

Açıkçası, telefonuma bile bakamıyorum ”dedi Billie Eilish. Kraliyet Beyaz Sarayındaki insanlar için hiçbir sözüm yok. Bu çok inanılmaz. Beni kırmızı yapıyor. Kulaklarımı kafamdan buhar çıkarmasına neden oluyor. Kadınlar konuşmalı, yapmalı, hissetmeli ve tam olarak istediklerini olmalıdır. Kimse onlara hayatlarını nasıl yaşayacaklarını, nasıl yapacaklarını söylememelidir. ... Sadece beni kızdırıyor, eğer konuşmaya başlarsam, durmayacağım. Erkekler kadınsı bir seçim yapmamalı - tüm söyleyeceğim bu ”dedi Billie Eilish.

Her şeye rağmen, Billie Eilish ve erkek kardeşi Kuzey Amerika turuna 29 Mayıs’ta San Francisco’da 7 Haziran’da Kansas City, Missouri’de, 8 hafta sonra kürtajın yasak olduğu 23 Haziran’da Atlanta, Georgia’da altı hafta

Share It FIRST:

TOP