avicii

Avicii hayranlarının kalbini kazanmaya devam ediyor

07.11.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Avicii hayranlarının kalbini kazanmaya devam ediyor
© Instagram / Avicii
Avicii olarak bilinen İsveçli DJ Tim Bergling, Nisan 2018'de vefat etti. Ardından sanatçının temsilcileri ölümcül albümlerin olmayacağını söyledi. Ancak, yaşamı boyunca Avicii'nin yeni şarkılar yaratmaya çalıştığı ortaya çıktı. Sonuç olarak, bir yazar ve yapımcı ekibi bir albüm oluşturup yayınladı.

Albümün yayınlanmasından bu yana, DJ'in hayranlarının kalpleri SOS ölüm şarkısı ile fethedildi. Şimdi albümdeki en popüler kompozisyon. Günlük listelerinde lider oldu. Ritmik bileşim Aloe Blacc ile kaydedilmiştir. Ancak, DJ Avicii'nin prömiyerden önce parkuru hazırlamak için zamanı yoktu. İlk başta, şarkı tam albümü yayınlanmadan önce, bu bahar yayınlandı.

Avicii bir yıldan fazla bir süre önce intihar etti. Yeni albümde yer alan şarkılar, ölümünden birkaç ay önce bir DJ tarafından yaratıldı. Akrabalar, eski Avicii meslektaşlarıyla temas kurarak ölümcül albümün yayınlanmasını sağladı. Müzisyenin ölümünden bir yıl sonra ailesi, zihinsel bozukluğu olan insanlara yardım etmek için bir fon oluşturdu. Albüm satışlarından elde edilen para bu fona aktarılacak.

Share It FIRST:  Avicii

TOP