Ariana Grande hayranları için unutulmaz bir hareket yaptı

09.16.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Ariana Grande hayranları için unutulmaz bir hareket yaptı
© Instagram / Ariana Grande
Ariana Grande, dünyanın en popüler şarkıcılarından biridir. Yıldız şu anda dördüncü turunda - Sweetener ve Thank U, Next albümlerini tanıtan World Tour Sweetener. Şarkıcının tüm hayranları, idollerinin bir konserine katılmak için en az bir kez hayal kurarlar. Online sahte bilet satan dolandırıcılar bundan yararlanabilir. İngiltere'nin Birmingham kentinde gerçekleşen konserlerden önce, taraftarlardan biri sahte bir biletle konsere gidemediğini söyledi. Ariana Grande'nin yaptığı muhteşem. 14 ve 15 Eylül'de, şarkıcının konserleri, Birmingham, İngiltere'de gerçekleşti. Binlerce hayran, bir yıldızın canlı olduğunu hayal etmişti. Konserden birkaç saat önce, şarkıcının hayranlarından birinin rekoru sosyal ağlarda yayınlandı. Sahte bir biletle arkadaşıyla konsere gidemediğini söyledi.

Bu kayıt çok hızlı tepki veren Ariana Grande tarafından izlendi. Bir hayranına bunun kendisinin ve arkadaşının başına geldiğine pişman olduğu cevabını verdi. Hayranlarına yardım etmek isteyen Ariana Grande ekibinden kızların biletsiz stadyuma gitmelerini istedi. Fanlar şarkıcının kendileri için yaptıklarından dolayı şaşkına döndü. Dahası, canlı yıldızla sohbet etme fırsatı buldular. Onlar için unutulmaz bir akşamdı.

Tatlandırıcı Dünya Turu'nun bir parçası olarak, Ariana Grande'nin Polonya'da görünmesi de gerekiyordu. Konserin 9 Eylül 2019'da Krakow'da yapılması gerekiyordu. Ancak, şarkıcının kişisel nedenlerinden dolayı etkinlik iptal edildi. Bu, üçüncü sanatçının Polonya'da gerçekleşmemiş olan performansı.

Share It FIRST:

TOP