Ariana Grande Hayranları Güvende Kalamaz

08.30.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Ariana Grande Hayranları Güvende Kalamaz
© Instagram / Ariana Grande
Ariana Grande Polonya'ya gelmedi. Şarkıcının hayranları hala onun muhteşem canlı şovunu görmeyecekleri gerçeğiyle anlaşamıyor. En popüler İnternet yaratıcılarından biri bu konuyu videolarından birinde keşfetmeye karar verdi. Diğer yabancı hayranların en ilginç görüşleri toplandı.

Ariana Grande konseri, Polonyalı bir Amerikalı şarkıcının müziğini seven on binlerce insanın hayaliydi. Başlangıcından bir ay önce, bir Canlı Millet Ajansı formundaki organizatör sanatçının yapamayacağını açıkladı. Bu, Ariana Grande'nin Polonya'daki gösterisini ilk kez iptal etmediği bir durum değil. Daha önce, bu durum Mayıs 2017'de gerçekleşmiştir. Taraftarlar bu kararın nedenleri hakkında şarkıcıdan sosyal ağlar aracılığıyla daha fazla bilgi almaya çalıştı.

25 Ağustos'ta Ariana Grande video ağında yayınlanan, takma adıyla Spill'le popüler bir internet yaratıcısı. Sadece iki günde neredeyse 700.000 kez izlendiler. Dünyanın dört bir yanından gelen internet kullanıcıları, Polonyalı hayranları yorumlarda savunmaya başladı. Ariana Grande, konserini iptal etmek için sosyal ağdaki nedenleri belirtmeli. Bu tür yorumlar yıldızın hayranları tarafından yazıldı.

Share It FIRST:

TOP