Ariana Grande yine konserini iptal etti

08.12.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Ariana Grande yine konserini iptal etti
© Instagram / Ariana Grande
9 Eylül’de yapılması planlanan Krakow’daki şarkıcı konseri iptal edildi. Fanlar hayal kırıklıklarını gizlemiyor. Bu, böyle bir durumun ilk kez ortaya çıktığı bir durum değildir. Diğer ülkeler için program değişiklikleri yapılmış olmasına rağmen, Ariana Grande hiçbirine katılmayı reddetmedi.

Tatlandırıcı Dünya Turu'ndaki değişikliklerin sanatçının kişisel nedenleriyle gerçekleştiği biliniyordu. Hamburg'da 5 Eylül ve 8 Eylül Prag'da gerçekleşen konserler 9 Ekim Hamburg ve 4 Eylül Prag'da yeniden düzenlenmiştir. 9 Eylül'de Krakow'da gerçekleşen konsere Ariana Grande tamamen iptal edildi. Bu sosyal ağlarda biliniyordu.

Bu kişisel nedenlerin tam olarak ne olduğu belirtilmemiştir. Şarkıcının bazı hayranları bunun 7 Eylül'de Mac Miller'ın ölümünün ilk yıldönümünden kaynaklandığını öne sürüyorlar. Ariana Grande'nin onunla bir ilişkisi vardı. Bilet alan insanlar memnuniyetsizliğini gizlemezler. Ayrıca, biletler bir saat içinde satıldı.

Şarkıcının hayranları sosyal ağlarda memnuniyetsiz eleştirilerini bıraktılar. "Neden Almanya ve Çek Cumhuriyeti erteledi ve Polonya iptal etti." İnsanlar, “Kızım için ikinci kez bir bilet aldım. Bu ilk kez anlaşılabilir bir durumdur, ancak şimdi anlamıyorum. Biletler bir saat içinde tükeniyor ve böyle bir çekiciliği” diyorlar.

Bir İnternet kullanıcısı, şarkıcının özellikle Polonya'yı sevmediğini belirtti. Bu, burada konseri iptal ettiği ikinci raunt olduğu için.

Hayranlar biletleri için para iadesi alma hakkına sahiptir. Bazıları diğer önemli sorunlara dikkat eder. “Çoğu insanın otel rezervasyonu ve ulaşım rezervasyonu olması çok yazık, para kaybedilecek” diyor. “Biletler için para iade etmek bir şeydir. İnternet kullanıcılarından biri, kızımın gözyaşlarını kim ödeyecek? ”Diye sordu.

Ariana Grande kendisi konserin iptali hakkında yorum yapmıyor.

Share It FIRST:

TOP