Ariana Grande artık yalnız değil

08.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Ariana Grande artık yalnız değil
© Instagram / Ariana Grande
Şarkıcının kalbinin tekrar meşgul olduğu gerçekler var. Sosyal ağlarda, bilgi Ariana Grande ve şarkıcı Mikey Foster'ın bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Şarkıcı ve düet Social House üyesi romantizmiyle ilgili söylentiler, ortak bir şarkı için yapılan müzik videosu galasından sonra başladı. Klip Cuma günü yayınlandı. Bu video şarkıcılar arasındaki aşk ilişkisini gösteriyor. Ünlülerin hayranları hemen bu romanın var olduğu sonucuna vardı.

Ariana Grande ve Mikey Foster birbirleriyle konuşmak çok güzel, flört ediyorlar. Şimdi hayranlar, aşkın gerçekten var olup olmadığını öğreniyorlar.

Ne Ariana Grande ne de Mikey, etrafındaki söylentiler hakkında yorumda bulunmaz. Ayrıca sanatçıların Chicago'daki Lollapalooza festivalinde sahne aldığı da belli oldu. Sonra bir parti vardı, bundan sonra Mikey Foster şarkıcıya eşlik etti. Ayrıca çift, İtalya'daki restoranlardan birinde ortak bir akşam yemeğinde de görüldü.

Şarkıcı, bir kereden fazla birlikte çalıştığı diğer yıldızlarla birlikte romanlara aktarıldı.

Ariana Grande ve Mikey'nin yakında her gün uzun bir süre göreceği belli oldu. Tatlandırıcı Dünya Turu'nun Avrupa kısmı, 17 Ağustos'ta Londra'da başlar ve bu sırada Sosyal Konut desteklenir. Bu zamanda ne olabileceğini kim bilebilir ki ...

Share It FIRST:

TOP