Ariana Grande hayranları ile en samimi paylaşıyor

07.21.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Ariana Grande hayranları ile en samimi paylaşıyor
© Instagram / Ariana Grande
Ariana Grande canlı bir kişiliktir. Yirmi altıda, çok şey başardı. Sosyal ağlarda en popüler sanatçı olan müzik ödülünü kazandı. Halen, Ariana Grande, yeni albümü ile üçüncü dünya turuna başladı.

Küçük boyuna rağmen, şarkıcının çok güçlü bir sesi var, hayatından gelen haberleri takip eden birçok taraftarın favorisi haline geldi. Şarkıcı kendisi hayranları ile görünmez bir bağlantısı olduğunu itiraf etti.

Birçok ünlü hayranları ile iletişim halinde, ancak Ariana Grande kadar değil. Duygularını ve düşüncelerini hayranlarıyla paylaşıyor. Şarkıcı, hayranlarının yeni müziği hakkındaki görüşleriyle de ilgileniyor. Sanatçının sosyal ağının 150 milyondan fazla abonesi var. Ariana Grande, hayranların görüşleri konusunda çok endişeli olduğunu itiraf ediyor.

Hayranlarla iletişim, müzik ve şarkılarla sınırlı değil, şarkıcı aynı zamanda en içtenlerini paylaşıyor. Hayranlarına depresyonundan, duygularından, sorunlarından ve sıkıntılarından bahseder. Şarkıcı, hayranları ile bu kadar yakın iletişimden çok memnun.

Ariana Grande, bununla birlikte, hayranlarının tüm sırlarını açığa vurmadığını söyledi ve görüyorlar. Ariana, “Gözlerimde, duygularımda, iyi hissettiğimde veya kendimi kötü hissettiğimde görüyorlar. Bu görünmez bir bağlantı” dedi.

Share It FIRST:

TOP