Ariana Grande Pete Devidson ile olan ilişkisini hatırlıyor

07.11.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Ariana Grande Pete Devidson ile olan ilişkisini hatırlıyor
© Instagram / Ariana Grande
Sanatçı için geçen yıl çok yoğunlaştı. Kariyerinde iniş ve çıkışlara ek olarak, şarkıcı romantik bir ilişki başlattı.

Geçen sonbaharda ölen Mac Miller ile uzun bir ilişkiden sonra, şarkıcı, nişanlı olduğu Pete Davidson ile bir ilişkiye başladı. Pete Davidson başarılı bir Amerikan stand-up oyuncusu, kült televizyon programında Saturday Night Live'ın ilk katılımcısı, mesleği ve mesleği olan bir komedyen.

Çift beş aylık ilişkiden sonra ayrıldı. Ariana Grande bu ilişki hakkında sıcaklık hatırlıyor. Sanatçı, Pete Davidson'ın sonsuza dek kalbinde kalacağını söylüyor.

2018 Haziran'ında, çoğumuz Ariana Grande'nin Pete'den çok memnun olduğunu öğrendiğimizde şok olduk. Aktrisin hayranları sonunda gerçek aşkla tanıştığından emindi. Ama yakında, şarkıcı Pete'i terk etti.

Ariana Grande bakımı hakkında yorum yapmadı. Bütün duygularını müzik ve şarkılara aktardı. Şarkıcı, bu boşanmayı çok yaşadığını itiraf etti. Ariana Grande, Pete Devidson ile yaşamın zengin olduğunu ve bu ilişkinin çok hızlı geliştiğini söyledi. Bu roman sadece beş ay sürmesine rağmen, mutlu ve neşeli bir dönemdi, neşeli ve kaygısız, bu adamı çok sevdim ”dedi.

Bu ilişkinin sona ermesinden sonra, bu sefer daha kolay transfer edebilmek için şarkıcı kariyeri üzerinde yoğunlaştı.

Share It FIRST:

TOP