Aretha Franklin oğullarını kavga etti

07.12.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Aretha Franklin oğullarını kavga etti
© Instagram / Aretha Franklin
Son şarkıcının oğlu, hala miras için savaşıyor. Adam, Aretha Franklin’in bıraktığı iradenin incelenmesine geri dönmeyi planlıyor. Onların yazdıklarından emin olmak istiyor.

Bu vasiyetnamelerin keşfedilmesinden sonra, şarkıcının oğulları arasındaki tutku yoğunlaştı. Miras için kardeşler arasında gerçek savaşlar başladı.

2018’de ölen kişinin evinde, Detroit’teki şarkıcının yaşamı boyunca yapılan üç vasiyeti bulduğunu hatırlayın.

Oğullardan biri, el yazısı uzmanına yardım istedi. Annesinin ölümünden sonra birisinin vasiyetname aldığından emin. Bir adam hakimin bu sınava izin vermesini ister, çünkü mahkeme daha önce izin vermemiştir.

Aretha Franklin ilk iradeyi 2010 yılında yazdı, ikinci iraleyi iki yıl sonra yazdı ve iki yıl sonra da üçüncüyü yazdı. Kasada iki irade bulundu, biri kanepeye gizlendi.

Avukat, şarkıcının çocuklarına isteklerini açıkladıktan sonra, aralarında bir kan davası başladı.

Bunun nedeni, şarkıcının bir oğlu olan Kelaf'ın erkek kardeşi Owens'tan miras almak istemesidir. O mülkü yanlış idare etmekle suçladı. Ayrıca şarkıcının tüm mücevherlerini almak ve şarkıcının tüm mirasının tek mirasçısı ve sahibi olmak istiyor. Şarkıcının üçüncü oğlu Edward Franklin Kuklafa'yı tamamen destekliyor.

Share It FIRST:TOP