Angelina Jolie boşandıktan sonra mutlu ve kendinden emin görünüyor

05.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Angelina Jolie boşandıktan sonra mutlu ve kendinden emin görünüyor
© Instagram / Angelina Jolie
Bu haftasonu Angelina Jolie, 15 yaşındaki oğlu Pax ile Los Angeles'ta geçirdi. Fotoğraflara bakılırsa, Angelina Jolie yüzünde geniş bir gülümsemeyle iyi bir ruh hali içindeydi.

Akşam yemeğinde Jolie, ince bir figürü siyah bir toplulukta gösterdi; siyah süslemeli ve ince askılı siyah bir üst kısım ve bir çift deri pantolon. Saçları uzundu ve Angelina Jolie'nin sırtında ve kollarında geniş bir dövme koleksiyonu açmasına izin verdi. Siyah şal, deri çanta ve beyaz sandalet ile sade ama şık bir takım.

Boşandıktan sonra, Angelina Jolie ve Pitt, özellikle altı çocuk için bir gözaltı anlaşması imzaladıktan sonra çok daha iyi yaşıyorlar.

"Onların yakın arkadaşlarından çoğunun sürpriz, kendi iletişim çok artırıldı ve bunlar ortak ebeveynlik kendilerini adamış" - içeriden söyledi.

“Çocuklarının bir vesayet programı var ve bu bütün aile için büyük önem taşıyor. Bu program, Brad ve Angelina'nın geçmişte karşılaştıkları her türlü planlama baskısını hafifletti. Artık çocuklar hem ebeveynlerle hem de mutlu ve başarılı oluyorlar.”

Share It FIRST: